Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

Kurumsal

Geçmişi 45 yıla uzanan şirketler topluluğumuza yeni nesil olarak üstün Alman-Avusturya Teknoloji Marlası POTEMA ve carpetCleaner in Türkiye Distribütörlüğünün eklenmesi ile Yatak, Halı ve Koltuk Temizliklerindeki faaliyetlerimiz her geçen gün artmaktadır. yeni nesil bu hijyenik temizlik teknolojilerinin hizmetinin sunulması ülkemiz için de önemli bir konudur. Camiler, işmerkezleri, Oteller ve Evlerin Türkiye de bu hizmet ve ürünlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

1989 yılında Almanya da Mucit Horst Veith tarafından kurulan Potema Almanya merkezli olarak dünyada markalaşmış, Türkiye, İtalya, Fransa, İspanya, Mısır, Hollanda, Svusturya, ABD, Singapur, Tayland, ve daha birçok ülkede temsilcilikleri ile dünya çapında büyümeye devam etmektedir.

Potema - CarpetCleaner Dünyada olduğu gibi patentli ve tescilli Türkiyede de İlk ve Tek tir.

Şirket olarak hedefimiz kısa ve orta vadede bölge müdürlüklerimiz, bayilerimiz, hizmet noktalarımızla Türkiye de kurumsal ve bireysel hizmette yagınlaşmak, sağlıklı temizlik ve Potema hakkında bilinci arttırmaktır.

Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Özellikle otellerimizin bu dünya standarlarına Potema Hijyen Sertifikalarıyla kavuşması müşteri memnuniyeti, devamlılığı ve kazançları açısından değerlidir ayrıca tesislerde ve evlerde halı ve koltuklarda kullanılan sulu-köpüklü sistemler hijyen ve sağlık sorunlarının yanında amortismanlara da zarar verebilmektedir.

Uyarı: Bu web sitesinde verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olabilmesini sağlamak için makul her türlü çaba gösterilmiştir. Bununla birlikte sitede kullanılan içerik veya bilgilerde dolaylı yanlışlıkla olabilecek hatalar bulunabilir.

Bilgi ve tavsiyeler profesyonellerce derlenen bilgilerden alınmıştır. Bunlar bağlayıcı değildir ve yanlızca genel bilgiler içerir. Tavsiyenin yanısıra diğer bilgilerin kullanıcılarca uygulanması durumunda özellikle ortaya çıkabilecek zararlarla ilgili sorumluluktan kendimiz tamamen hariç tutulmaktadır.

Ayrıca önceden haber vermeksizin sağlanan bilgilerde değişiklik veya ekleme yapma hakkını saklı tutulur, yanlış veya eksik bilgilerin sorumluluğu red edilir ve sitede verilen bilgilere dayanan tüm kararlar kullanıcıların sorumluluğundadır. Bu web sitesinin dolaylı veya doğrudan kullanımı ile bağlantılı olarak herhengibir nedenden dolayı doğrudan fiili veya sonuçta ortaya çıkabilecek herhangi bir zararlar reddedilir.

Aksi belirtilmedikçe bu web sitesinde sağlanan tüm belgelerin hakkı ve bu amaçla kullanılan materyaller mülk sahibine aittir. Sahibinin rızası olmadan kullanımı yasaktır. Bağlantılı sayfalarda görüntülenebilecek içerik ve bilgilerden kendimizi ayırıyor ve zararsız tutuyoruz.


Etiketler:Horst, Veith, potema, sirketimiz, antalya, İstanbul, temizlik, şikayet, yorum, var, mı, vizyon, Misyon

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre