Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

KOLTUK TEMİZLEME

HİJYENİK ve KURU SİSTEM
KOLTUK TEMİZLEME HİZMETİ EVİNİZDE*paket temizlik ve sandalye temizlik fiyatlarını sorunuz
*tekstil yüzeyler için uygundur. *deterjan kalıntısı bırakmaz.  *kısa sürede kristalize olur.  *Korur,Temizler, Dezenfekte eder.
Koltuklarınızı Potema CarpetCleaner kristalize kuru sistem koltuk temizliği ile SEMI-DRY UPHOLSTERY CLEANING temizletmeniz diğer usullerle yapılan yöntemlere göre sağlıklı, hijyen ve daha kuru bir temizlik sağlar. Temizliğin ardından uygulayacağınız Potema Hijyen Sprey sayesinde mikrop, bakteri, küf, mite, astım, alerjiye yönelik korunmanın yanında eşyalarınızda kalıcı bir hoş koku evinizi kaplar. Hizmetin tamamlanması ve kristalize olmasının ardından kullanıma hazırdır. Bu bir koltuk yıkama hizmeti değildir..!!

Koltuklarınızı asla yıkatmayınız, yıkamayınız ve lekelere doğru şekilde müdahale ediniz veya en doğrusu Potema yı çağırın. Profesyonel temizlik yapan bir Alman markası olan Potema, hizmetlerini deneyimli kadrosu ile vermektedir. Koltukların Kuru Temizlemesi eski usul yıkama ve yıkanma sistemlerinden farklı ve ev hanımlarınca dünyada tercih edilen bir sistemdir.Evinizde veya kurumunuzdaki koltuklarınızda Potema Koltuk Temizliğini tercih edin. Yıkamaların getirdiği olumsuzluklardan (ıslaklık ve nemli kalması, rutubet kokması, bakteri ve küf oluşumuna olanak vermesi, leke dağılmaları, solma, su lekeleri vb) kurtulun. İşleri Potema ya zamanı kendinize bırakın.

Etiketler: Koltuk, kuru, temizleme, yikama, koltuk yikama, koltuk temizligi, nasil yapilir, Temizliği, Temizlik, kampanya, İndirim, Haber, Firsat, bunu, kuru kopuk yikama, potema, potema turkiye, biliyor muydunuz, puf noktasi

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre