Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

Bayiler aranıyor -Franchise


Kendi İşinin Patronu Olmak ve Türkiye yi Temizlemek İsteyenleri
Avantajlı Potema Dünyasına Bekliyoruz


* KOSGEB in sağladığı Girişimcilik Destek Programından yararlanabilirsiniz

Detaylı Teknik Bilgiler       Detaylı teknik Bilgiler       Detaylı Teknik Bilgiler
Resmi TIKLAYINIZ             Resmi TIKLAYINIZ             Resmi TIKLAYINIZDeğerli Temizlik Profesyonelleri,

Uluslararası Dünya markaları Potema-CarpetCleaner ın, Türkiyede şirketimizle birlikte 2016 yılında başlayan maratonunda Yatak Hijyeni, Koltuk Kuru Temizleme ve Halı Kuru Temizleme alanlarında ilklere imza atılmış, hizmet sektöründe kaliteli, istikrarlı ve sürekli çalışmalara verilen önem ve değerle yerini almıştır.

Hizmet sektörünün önemi tüm dünyada temsilciliklerimizle topluma anlatılmaktadır. Türkiyede bugüne kadar bacasız sanayi kuruluşlarından olan hizmet sektörünün içerisinda yerini almış olan markalarımız, siz değerli hizmet ortaklarımızın da desdeğiyle bugünden itibaren daha da büyümeye devam edecektir.


Amacımız yatak, koltuk ve halının olduğu heryerde kaliteli ve doğru hzimetin dış alılar sayesinde verilmesini sağlamaktır. Bu sayede kişi ve kurumlar bu hizmetlerini kendileri artık vermeyecek, PotemaTürkiye nin geleceğin teknolojilerini sizlerden yani hizmet ortaklarımızdan talep edecektir.

Potema nın hizmet ve ürünlerine olan talep her geçen gün artmaktadır.  Bu hizmet ve ürünler nekadar iyi anlatılır, hizmet ne kadar kaliteli ve istikrarlı verilirse sadık müşteri sayıları da okadar artacağı gibi karlılık da bir okadar çoğalacaktır.

Potema CarpetCleaner olarak hizmet vermek ve bu kazançlı yapıda olabilmek için Türkiye genelindeki talepler değerlendirilerek makine ve ürün tedarikleri ile uygun hizmet noktalarımız arttırılmaktadır.

Potema Türkiye olarak önceliklerimiz kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, fiyatta istikrar, teknolojik gelişmelerin takibi ve uzun yıllara dayalı bir hizmet anlayışıdır.

Potema ya olan ilginiz bizim için değerlidir, teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Kendi işinin patronu olmak isteyenler, farklı ve kazançlı bir bayilik arayanlar, yenilikler ve yeni bir iş arıyorum diyenler, mevcut işinden memnun olmayanlar, bayilik-franchise hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, bayilik fırsatları ve ücretsiz bayilik arayanlar, bayi - hizmet noktamız olmak isteyenler,
Gelin birlikte Türkiye yi temizleyelim, Haydi..

Saygılarımızla
Birlikte Türkiye yi beraber temizlemeye hazır mısınız ?
Bayi - Hizmet Noktamız olmaya, yeni iş fikirleri ve bayilik firsatlarindan yararlanarak girişimci olarak yerinizi almaya hazır mısınız ?Etiketler: bayilik, Firsatları, Fikirleri, sartlari, bayim, Olur, musun, bayiler, Araniyor, Haber, kosgeb, sartları, yikama, Temizlik

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre