Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

SİSTEM BİLGİLERİ - HİJYENİK YATAK TEMİZLEME SİSTEMİ

Akarları ve onların dışkılarını, bakteri ve mikropları yatağınızdan herhangi bir kimyasal madde olmadan kaldırmak için Potema Sistemi uluslararası kuruluşlarca tescillenmiş, patentlendirilmiş ve onaylanmıştır. Hijyenik ve temiz yataklar için bu şarttır. Toz akarları (mite) bizim deri döküntülerimizle, bakteriler vs. de onların bu dışkıları ile beslenirler. Yataklar bu canlı organizmaların yaşam ortamları için en önemli eşyamızdır.

Yataklar yıkanabilir değildir, bu mobil teknoloji bunun için geliştirilmiş ve patenlendirilmiştir. Yüksek frekanslı titreşimlerle ve elektronik olarak kontrollü bir emme ile, kir parçacıkları canlı organizmalar yatak içindeki serbest toz haline getirilir ve vakumlanarak yatak içerisinden çıkarılır.

Aynı zamanda, yoğun bir UVC ışınına-dezenfektasyona yatak yüzeyi maruz bırakılır. Ardından yatak yüzeyi kimyasal içermeyen sprey uygulanarak bakteri, virüs ve sporların yüksek derecede etkisiz hale getirilir. Kimyasal madde içermeyen bu dezenfeksiyon mükemmel olarak tıp alanında kanıtlanmıştır. Bu güvenli temizlik ve dezenfeksiyon sistemi sağlığımız için mükemmel sonuçlar vermektedir.


Evlerde yılda en az bir kez, Fakat Astım-Alerji rahatsızlıkları olanlara ise 3 ayda bir hijyenik yatak temizliği tavsiye edilmektedir.

Sık sık yatak çarşafı, alezi vs. değiştirmek ev tozu akarlarından, bu bakterilerden korunabilmek için bir çözüm değildir. Çünkü yatak kapalı bir eşya değildir, gözeneklidir canlı organizmalar ve dışkılar nüfuz edebilir. Ne yazık ki bunlardan koruyabilecek, terlemeyi önleyebilecek bir tekstil yüzeyli yatak üretilememiştir. Özellikle nemli ıslak uygulamalar sorunları daha da arttırmaktadır.

Bu hizmetin yanında yatakların bulunduğu ortamlarda gün içerisinde iyi bir şekilde havalandırılması, düzenli odaların süpürülmesi ve mümkün olduğu kadar çok güneş ışığının oda ve yataklara girebilmesi korunmak açısından oldukça önemlidir.

Yatak temizlenmeden önce mini laboratuarda allerjen miktarı ve dışkı yoğunluğunu tespit edilebilir. Kısa sürede rahatsızlanmalara yol açabilen bu etkinin yoğunluğunu tespit etmek mümkündür.

Astım ve Alerji nedenlerini ortadan kaldırın, Sağlığınıza yeniden kavuşun..!
Yatak, çarşaf, yastık, perde, halı, koltuk vb. tüm tekstil yüzeyli eşyalarda,
Evcil hayvanların yattığı yerlerde, dolap içlerinde, çöp kutularında güvenle kullanın.

Evlerde her çarşaf değişiminde, otellerde her müşteri değişiminde yatağın yatılan yüzeyine ve yastıklara uygulayınız.
Bileşimi 100g: 96g propan (likid gaz)-2-ol; portakal - terpin konsantresi, portakal yağı, D-limon, Hint yağı-ethox

Değerlendirme:
-ECARF Avrupa Alerji Vakfı
-Horst K.Veith, Araştırma No.33 
Matratzen Clean kullanımında yataklarda alerjen ve koku tespiti. 
-Fresenius Enstitüsü
-Alman Milli Sanayi Odası LGA
-TV-MDR, 1.ödülü, 2000 yılında "Dahiyane" Programında en iyi icat olarak.

Patentler 19512.687.0716143

Allerjik etkiyi nötralize eder,
Mite-Akar ların üreme ve çoğalmalarını önler,
Bakteri, küf ve canlıorganizmalara karşı etkilidir,
Hava şartlandırıcı yüksek koku nötrleyici etkiye sahiptir,
Portakal-limon çiçeği kokusuyla hoş ve taze bir koku sağlar.

Hizmetin ardından yatağa yapıştırılan hijyen-temizlik etiketi sayesinde hizmet tarihi ev hanımları, misafirler veya turistler tarafından incelenip görülebilmektedir.

Kurumlara, otellere hizmet ve sprey alımı ile beraber sunulan altı aylık sertifika ile tesislerde misafirler daha güvende ve oteller acenta-tur operatörlerine karşı daha etkin.


TÜRSAB diyor ki, "Yatak Hijyeni Turizm'in olmazsa olmaz koşuludur".

 

 

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre