Ana Sayfa  Kurumsal  Kampanyalar Basından Referanslar Bayim Olur Musun S.S.S. İletişim-Hizmet NoktalarıAna Menü
Çalışma Resimleri

Bayim Olur Musun

* Kosgeb'in Sağladığı Girişimcilik Destek Programıdetaylı teknik bilgiler
giriş için tıklayın


detaylı teknik bilgiler
giriş için tıklayın


detaylı teknik bilgiler
giriş için tıklayın


Değerli Temizlik Profesyonelleri,

Uluslararası Dünya markaları olan Potema-CarpetCleaner'ın, Türkiye'de şirketimizle 2006 yılında başlayan maratonunda Yatak Hijyeni, Koltuk Kuru Temizleme ve Halı Kuru Temizleme alanlarında ilklere imza atılmış, hizmet sektöründe Kaliteli, İstikrarlı ve Sürekli çalışmalara verilen önem ve değerle yerini almıştır.

Hizmet Sektörü'nün önemi, tüm dünya'da temsilciliklerimizle topluma anlatılmaktadır. Türkiye'de bugüne kadar bacasız sanayi kuruluşlarından olan hizmet sektörünün içerisinde yerini almış olan markalarımız, siz Değerli Bayilerimizin de desteğiyle bugünden itibaren daha da büyümeye devam edecektir.

Amacımız Yatak, Koltuk ve Halı'nın olduğu her yerde kaliteli ve doğru hizmetin dış alım sayesinde verilmesini sağlayabilmektir. Bu sayede kişi veya kurumlar bu hizmetlerini kendileri artık vermeyecek, Potema Türkiye'nin geleceğin teknolojilerini sizlerden yani bayilerimizden talep edecektir.

Potema Türkiye'nin hizmet ve ürünlerine olan talep her geçen gün artmaktadır. Bu hizmet ve ürünler ne kadar iyi anlatılır, hizmet ne kadar kaliteli ve istikrarlı verilirse, sadık müşteri sayıları o kadar çok artacağı gibi karlılık da bir o kadar çoğalacaktır.

Potema-CarpetCleaner olarak hizmet vermek ve bu kazançlı yapıda olabilmek için Türkiye genelinde gelen talepler karşılıklı değerlendirilmekte, makine ve ürün satışlarımız ile bayilikler oluşturulmaktadır.

Potema Türkiye olarak önceliklerimiz kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, fiyatta istikrar, teknolojik gelişmelerin takibi ve uzun yıllara dayalı bir hizmet anlayışıdır.

Potema'ya olan ilginiz dolayısıyla teşekkürlerimizi sunarız.

SaygılarımızlaSIKÇA SORULAN SORULAR
(Soru-Cevap)


Bayilik veriyor musunuz?
Evet, oluşturulan bayiliklerle hizmetler ülke çapında arttırılacaktır. Bu sayede yeni pazarlar sizlerle oluşturularak tüketiciye ulaşılmaktadır.
..................................................................................
Ortalama yatırım maliyeti nedir?
Sadece; hizmetlere başlayabilmek için alınacak yatak-halı-koltuk sistemleri ve kullanılacak ürün-hammadde bedelleri karşılığıdır. Yani ödenecek olan sadece, alacağınız makina ve ürünlerin bedelleridir.
..................................................................................
Herhangi isim hakkı adı altında bir bedel var mıdır?
Hayır, şu an için yok.
..................................................................................
Ciro üstünden bir bedel var mıdır?
Hayır, alınmıyor.
..................................................................................
Bölgesel, münhasır bayilik veriyor musunuz?
Hayır verilmemektedir,
..................................................................................
Mağazaya yönelik desteğiniz var mıdır?
Görsele dayalı çalışmalar karşılıklı değerlendirilebilecektir.
..................................................................................
Eğitim veriliyor mu?
Evet, makinaların teslimi ile beraber teknik eğitim verilmekte, devamında ise bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Bölge müdürlüklerimiz kanalıyla desteklerimiz sürdürülmektedir.
..................................................................................
Reklam ve Tanıtıma yönelik desteğiniz varmı?
Potema, iletişim çalışmalarına düzenli yatırım yapmakta, bu sayede pazar canlı tutulmaktadır.
...................................................................................
Detaylı bilgi için
Tel: 0216-399 8 399Anahtar Kelimeler
Potema temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey
astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi facebook google ev tozu akarı mite antimite mayt bakteri mikrop küf böcek geniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith sultanahmet cami süleymaniye cami selimiye cami rixos maxxroyal susesi sueno cornelia gloria istanbul potema carpet cleaner bayilik veriyor antalyabayilik esasları bayim olur musun bayiler aranıyor
istanbul bayilik ankara bayilik bursa bayilik izmir bayilik tekirdağ bayilik edirne bayilik kırklareli bayilik çanakkale bayilik balıkesir bayilik kocaeli bayilik sakarya bayilik bolu bayilik düzce bayilik zonguldak bayilik samsun bayilik rize bayilik trabzon bayilik sinop bayilik ordu bayilik kırıkkale bayilik amasya bayilik konya bayilik kayseri bayilik antalya bayilik mersin bayilik muğla bayilik aydın bayilik bodrum bayilik kuşadası bayilik ısparta bayilik burdur bayilik malatya bayilik tunceli bayilik muş bayilik gaziantep bayilik mardin bayilik kadıköy bayilik ataşehir bayilik maltepe bayilik kartal bayilik pendik bayilik şişli bayilik üsküdar bayilik beyoğlu bayilik beşiktaş bayilik küçükçekmece bayilik büyükçekmece bayilik beylikdüzü bayilik silivri bayilik sarıyer bayilik çankaya bayilik keçiören bayilik oran bayilik beykoz bayilik yapay zeka nedir nasıl yapılır slime facebook youtube google mozilla twitter seyahat tatil hotmail iphone sahibinden son dakika bebek anne türkiyekazanacak antibiyotik inter partner assistance hizmetleri

2017 © potema.com.tr - Yonca Sistem

Kullanıcı Adı Şifre