Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

UZMAN GÖRÜŞLERİ - Hijyen Nedir ?

HİJYEN NEDİR ? HİJYEN NE DEMEKTİR ?

Hastalık yapan unsurların yapamayacak seviyede tutulmasına ve ayrıca Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar ile alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanımlanır.


Her insan kendi temizliğinden sorumludur. Çocuk yaşlarda anne, baba veya öğretmenler tarafından çoğu zaman bizzat yapılarak öğretilen temizlik uygulamalarının, çocukluktan sonra bireyin kendisi tarafından yapılması gerekmektedir.


Temizliğin sadece görünür kirlenme olduğunda yapılması yeterli değildir.
Başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere, başkalarının da sağlığını korumanın en önemli aracı temizliktir. Sadece beden temizliği değil, kullanılan her şeyi ve her ortamı temiz tutmak da temiz olmanın gereğidir.


Bu temizliklerde yeni teknolojileri yakından izlemek ve kullanmak çok önemlidir. Potema Yatak, Halı ve Koltukların kuru sistem hijyenik temizliğinde bir dünya teknolojisidir. Astım-Allerji gibi rahatsızlıklarda korunmaya yönelik uluslararası, tescilli ve patentli markadır.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Potema temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliğikoltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey
astım alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu akarı mite maytbakteri mikrop küf böcek geniz akıntısıotel hastane yurt işmerkezi temizliğicami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith sultanahmet camisüleymaniye cami selimiye cami rixosmaxxroyal susesi sueno cornelia gloria istanbul antalya

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre