Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

UZMAN GÖRÜŞLERİ - PROF.DR.İBRAHİM YEKELER (Eski Siyami Ersek Hastanesi Başhekimi)

 


Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi 1962 yılından bu yana çıtasını her zaman yükselterek, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmüş ve kamu kurumları arasında farklılığını her zaman ortaya koymuştur. Hastanemiz; sağlık hizmetlerinin kaliteli sunumunda bir temel taşı olan enfeksiyon oranlarının düşüklüğünü asepsi ve antisepsi kurallarının, sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemlerinin doğru ve eksiksiz uygulanması ile sağlanmıştır. bu konunun gerektirdiği hiçbir uygulamadan malzemeden ya da insan gücünden feragat etmeyerek hizmetlerine devam etmiştir. bu uygulamaların içerisinde yer alan"YATAK HİJYENİ" de hastanemizde öncelikli işlemler arasındadır.Yapılan yatak dezenfeksiyonu işleminden son derece memnun kaldık. Firmanızın bize sağlamış olduğu desteğe teşekkür ederken, toplumun bu konu hakkında daha da bilinçlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

İnsan sağlığını korumak, geliştirmek ve yaşam standartlarının yüksek kalitede sürdürülmesini sağlamak her zaman görevimiz olmuştur.

Tüm çabalarımız kalpleri kazanmak, hasta kalpleri iyileştirmek için...

Eski Siyami Ersek Hastanesi Başhekimi
Prof. Dr. İbrahim YEKELER

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Potema temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliğikoltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu akarı mite maytbakteri mikrop küf böcek geniz akıntısıotel hastane yurt işmerkezi temizliğicami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith sultanahmet camisüleymaniye cami selimiye cami rixosmaxxroyal susesi sueno cornelia gloria istanbul antalya


2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre