Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

UZMAN GÖRÜŞLERİ - DR.YILDIRIM AKTUNA (Merhum Eski Sağlık Bakanı)


“ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR”

2000 li yıllarda ülkemizde enfeksiyon rahatsızlıklarının artması ve ölümlerin olması üzücüdür. Sağlıkta esas olan korunmadır. Toplumun her alanda olduğu gibi sağlık konularında da bilgilendirilmesi ve korunması için hükümetler gerekli çalışmayı yapmakta. Bununla yeterli kalınmamalıdır, hepimize burada görev düşmektedir.

Yatak hijyeni konusu, ülkemizde çok gecikmiş bir uygulama maalesef. Artık otellerimiz, hastanelerimiz son sistem teknoloji ile donatılmış durumda ama bu konu eksik. Hijyen, sadece görünene değil görünmeyene de hijyen ve temizlik. Milyonlarca bakteri, canlı organizma ve yatak. Bir atasözünde olduğu gibi “aslan yattığı yerden belli olur”. Yani eski çağlardan beri yatılan yere, yaşam alanlarının temizliğine hep dikkat edilmiştir. Bu konu çok önemli ve yerinde bir teknoloji Potema. Bu kavramın ve bilincin toplumumuzda da yerleşmesi temennisi ile teknolojinin sahibi Potema'yı ve ülkemize kazandıran Hüseyin AMASYALI'yı tebrik ediyorum.

Dr.Yıldırım AKTUNA
Merhum
Eski Sağlık Bakanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Potema temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu akarı mite maytbakteri mikrop küf böcek geniz akıntısıotel hastane yurt işmerkezi temizliğicami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith sultanahmet camisüleymaniye cami selimiye cami rixosmaxxroyal susesi sueno cornelia gloria istanbul antalya

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre