Ana Sayfa S.S.S. İletişim-Hizmet Noktaları Bayi Olur Musun - Franchise Referanslar BasındanAna Menü
Çalışma Resimleri

S.S.S.

""
""


Hijyen Sprey kapınızda, Hijyenik Hizmet Evinizde

 • Potema Spreyler Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 • Hijyenik Yatak-Koltuk-Halı Temizliği Hizmetlerinin verildiği hizmetleri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.
 • Antimite-Antialerjen-Antibakteriyel Potema Sprey, BMV GmbH-Ayono Chemie Firması tarafından Almanya tesislerinde üretilip orijinal olarak ithal edilmektedir.
 • Sprey gönderileri MNG Kargo aracılığıyla yapılmakta olup Kargo ücreti firmamıza aittir.
 • Potema Hijyen Sprey bedeli teslim sırasında nakit, Potema Hijyen hizmetlerinin bedelleri ise hizmet esnasında nakit veya KK ile tahsil edilir.
 • Teslimatta ve hizmetlerde gecikme yaşanmaması açısından lütfen adreslerinizi ve bilgilerinizi doğru ve belirttiğinizden emin olunuz.
 • Ürünü teslim alırken paketlemesinde herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve benzeri durumlar tespit ederseniz kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü kontrol edip alabilirsiniz. Tutanak tutturmadan ürünü teslim alınması halinde sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Mesai saatleri içerisinde siparişler alınmaktadır
 • Telefon ile yapacağınız alışverişin iptalini ürün tarafımızdan kargoya aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda teslim edilmeden yapabilirsiniz.
 • Hafta içi 09:00-15:00 ve C.tesi 09:00-11:00 arası telefon ile yapılan alışverişinizin aynı gün ve bu belirtilen saatler arasında iptal işleminizi yazılı ( merkez@potema.com.tr ) ve telefon ile bildirmek şartıyla gün içinde iptal ettirebilirsiniz. Bu belirtilen saatlerin dışında vereceğiniz iptal talebi kargo gönderimi yapıldığından dikkate alınamaz
 • Telefon ile siparişinizi hafta içi 09:00 - 17:30 , Cumartesi günü 09:00 - 12:00 arası 0216 399 8 399 veya 0242 322 2 990 no'lu telefonlardan verebilirsiniz. Telefonla verilen hizmetin yoğunluğundan dolayı sorularınızı ve siparişlerinizi merkez@potema.com.tr adresinden bize iletebilirsiniz.Bayilik ile ilgili Sık Sorulan Sorular
(Soru-Cevap)


 • Bayilik (Franchise) veriyor musunuz?
  Evet,  oluşturulacak bayiliklerle hizmetler ülke çapında arttırılmaktadır.

..................................................................................

 • Ortalama yatırım maliyeti nedir?
  Sadece, hizmetlere başlayabilmek için alınacak yatak-halı-koltuk sistemleri ve kullanılacak ürün-hammadde bedelleri karşılığıdır. Yani ödenecek olan sadece, alacağınız mal ve ürünlerin bedelleridir (yaklaşık 40.000 YTL+KDV).

..................................................................................

 • Herhangi isim hakkı adı altında bir bedel var mıdır?
  Hayır, şu an için yok.

..................................................................................

 • Ciro üstünden bir bedel var mıdır?
  Hayır.

..................................................................................

 • Bölgesel, münhasır bayilik veriyor musunuz?
  Hayır, şu an verilmemektedir.

..................................................................................

 • Mağazaya yönelik desteğiniz var mıdır?
  Görsele dayalı çalışmalar karşılıklı değerlendirilmektedir.

..................................................................................

 • Eğitim veriliyormu?
  Evet, makinaların teslimi ile beraber teknik eğitim verilmekte, devamında ise bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Bölge müdürlüklerimiz kanalıyla desteklerimiz sürdürülmektedir.

..................................................................................

 • Reklam ve Tanıtıma yönelik desteğiniz varmı?
  Potema, iletişim çalışmalarına düzenli yatırım yapmakta, bu sayede pazar canlı tutulmaktadır.

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Potema temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu akarı antimite mite mayt bakteri mikrop küf böcek geniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith sultanahmet cami süleymaniye cami selimiye cami rixos maxxroyal susesi sueno cornelia gloria istanbul potema carpet cleaner bayilik veriyor antalyabayilik esasları bayim olur musun bayiler aranıyor istanbul bayilik ankara bayilik bursa bayilik izmir bayilik tekirdağ bayilik edirne bayilik kırklareli bayilik çanakkale bayilik balıkesir bayilik kocaeli bayilik sakarya bayilik bolu bayilik düzce bayilik zonguldak bayilik samsun bayilik rize bayilik trabzon bayilik sinop bayilik ordu bayilik kırıkkale bayilik amasya bayilik konya bayilik kayseri bayilik antalya bayilik mersin bayilik muğla bayilik aydın bayilik bodrum bayilik kuşadası bayilik ısparta bayilik burdur bayilik malatya bayilik tunceli bayilik muş bayilik gaziantep bayilik mardin bayilik kadıköy bayilik ataşehir bayilik maltepe bayilik kartal bayilik pendik bayilik şişli bayilik üsküdar bayilik beyoğlu bayilik beşiktaş bayilik küçükçekmece bayilik büyükçekmece bayilik beylikdüzü bayilik silivri bayilik sarıyer bayilik çankaya bayilik keçiören bayilik oran bayilik beykoz bayilik
yapay zeka nedir nasıl yapılır slime facebook youtube google mozilla twitter seyahat tatil hotmail iphone sahibinden son dakika bebek anne türkiyekazanacak antibiyotik halıyıkama

 

2019 © potema.com.tr - Yonca Sistem - İzinsiz Kopyalama Yapılamaz

Kullanıcı Adı Şifre